Pivní lístek

Na této stránce naleznete kompletní nabídku piv, která vám můžeme načepovat!
pivovar rychtář hattrick bar jihlava pivovar černá hora hattrick bar jihlava pivovar platan hattrick bar jihlava pivovar janáček hattrick bar jihlava pivovar ježek hattrick bar jihlava pivovar klášter hattrick bar jihlava pivovar vysoký chlumec hattrick bar jihlava


Pivovar Rychtář, Hlinsko

Rychtář Klasik Klasik Pivo Rychtář Klasik je typické střední plností, jemnou hořkostí, dobrým řízem a pěnivostí. Rychtář Klasik je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,0 % obj.
Rychtář Standard Standard Pivo je charakteristické jemně aromatickou hořkostí, vysokou pitelností, výborným řízem a pěnivostí. Rychtář Standard je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,5 % obj.
Rychtář Premium Premium Tento prvotřídní český ležák se vyznačuje příjemnou výraznou hořkostí a plností, vysokým řízem a výbornou pěnivostí. Rychtář Premium je světlý ležák s obsahem alkoholu 5,0 % obj.
Rychtář Speciál Speciál Rychtář Speciál je lahodné jemně hořké pivo, které vyniká vysokou plností, silným řízem a bohatou pěnivostí. Rychtář Speciál je 15% světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,5 % obj.
Rychtář Natur Natur Rychtář Natur se vyznačuje lehkým zákalem způsobeným pivovarskými kvasinkami, příjemnou hořkostí, vysokým řízem a výbornou pěnivostí. Rychtář Natur je nefiltrovaný a nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4,8 % obj.Pivovar Černá Hora

Tas Tas "Pivo nese jméno Tase Černohorského z Boskovic, který spolu se svým bratrem Jaroslavem vlastnil pivovar na panství Černá Hora v 1. polovině 16. století. Jedná se o typické české pivo charakteristické vyváženou chutí a vynikající pěnivostí. Po napití zanechává pocit příjemné, pozvolna se ztrácející hořkosti bez drsného a svíravého nádechu. Tas je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,0 % obj.   "
Kern Kern "V polotmavém pivu Kern se snoubí klasická hořkost světlého piva se slabší karamelovou chutí piva tmavého. Této vlastnosti není dosahováno mícháním již hotových piv, ale díky použití různých typů sladu při varném procesu. Kern má narudlou až granátovou barvu a příjemnou chmelovou, mírně karamelovou vůni. Kern je polotmavé výčepní pivo s obsahem alkoholu 3,8 % obj."
Kláštení Klášterní "Klášterní se vyrábí tradičními technologiemi ze čtyř druhů sladu, které mu dodávají příznačnou karamelovou chuť i barvu a zároveň výrazně ovlivňují jeho hořkost. Vyznačuje se plnější, mírně nasládlou chutí a dobrou pěnivostí i řízem. Klášterní je tmavé výčepní pivo s obsahem alkoholu 3,8 % obj."
Páter Páter "Toto pivo je pojmenované podle pátera Vincence Ševčíka, jednoho ze zakladatelů Rolnické akciové společnosti pivovarní a sladovní v Černé Hoře v r. 1896. Páter se vyrábí z moravských surovin - moravského sladu a moravského chmele. Vyznačuje se vyrovanou chutí a vynikající pěnivostí. Páter je světlý ležák s obsahem alkoholu 4,4 % obj."
Páter Nefiltrovaný Páter Nefiltrovaný "Nefiltrovaný Páter je pivo s vysokým obsahem pivovarských kvasinek, které dávají vzniknout vynikajícímu pivu s čerstvou osvěžující chutí, znamenitým řízem a velmi dobrou pěnivostí, na kterém si pochutnávali již otcové našich otců. Páter nefiltrovaný je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4,4 % obj."
Kamelot Kamelot "Název tohoto piva je odvozen od známé moravské hudební skupiny Kamelot. Vyrábí se z těch nejkvalitnějších surovin podle jedné z nejstarších receptur na Moravě. Vyznačuje se plnou „chlebnatou"" chutí a drsnou chmelovou hořkostí, která se po napití plynule vytrácí. Barva přechází od zlatožluté až k nádechu barvy zlatohnědé. Kamelot je světlý ležák s obsahem alkoholu 4,8 % obj. "
Granát Granát "Jak již označení tohoto piva napovídá, je typické tmavou granátovou až rudohnědou barvou. Použití bavorského, karamelového a barvícího sladu dle prastarých receptur dává tomuto pivu nezaměnitelnou karamelovou chuť a výrazně ovlivňuje charakter hořkosti. Vyniká hlavně vysokou plností, vyšší sladkostí, dobrou pěnivostí a řízem. Granát je tmavý ležák s obsahem alkoholu 4,5 % obj."
Velen Velen " Pivo Velen se vyrábí pomocí speciálních kvasinek svrchního kvašení, nejméně jedna polovina sladu je připravena z pšenice. Výsledkem je neprůhledné pivo světlé až slámové barvy, které voní po kvasnicích, ovoci a koření. Má bohatou pěnu, silný říz a nasládlou ovocnou příchuť. Velen je nefiltrovaný pšeničný svrchně kvašený ležák s obsahem alkoholu 4,8 % obj."
Velen Garden Velen Garden " Pivo Velen GARDEN se vyrábí pomocí svrchního kvašení s použitím nejméně jedné poloviny sladu připraveného z pšenice. Výsledkem je neprůhledné pivo světlé až slámové barvy, které voní po kvasnicích, ovoci a koření. Má bohatou pěnu, silný říz a osvěžující limetkovou příchuť, díky které je bzvláště vhodný k uhašení žízně za parných letních dnů, třeba při odpočinku v restaurační zahrádce. Doporučuje se servírovat s tenkým plátkem limetky. Velen GARDEN je nefiltrovaný pšeničný svrchně kvašený ležák s  příchutí limetky a obsahem alkoholu 4,8 % obj."
Kvasar Kvasar "Tento speciál se vyznačuje dobrou pěnivostí, zlatožlutou až zlatohnědou barvou, dobrým řízem a plnosti, tedy vlastnostmi, které odpovídají charakteru českých středně prokvašených piv a které podněcují k dalšímu napití. V jeho chuti se snoubí hladká vyrovnaná hořkost s jemnou, mírně nasládlou medovou příchutí. Kvasar je světlé speciání pivos přídavkem medu a obsahem alkoholu 5,7 % obj."
Modrá Luna Modrá Luna "Poetický název piva Modrá luna vychází z jeho barvy, která ve sklenici přechází z barvy fialové do odstínů modrých. Je charakteristické svojí vyrovnanou plností a jemnou borůvkovou příchutí, která je vyvážena tak, aby podkreslovala tradiční chuťové vlastnosti piva. K jeho výrobě se používají pouze kvalitní moravské suroviny. Borůvkové příchuti je dosaženo přidáním výluhu ze sušených borůvek. Modrá luna je světlý ležák s příchutí borůvky a s obsahem alkoholu 4,4 % obj. "
Moravské sklepní nefiltrované Moravské sklepní nefiltrované "Moravské sklepní se před stáčením nefiltruje, a tak nepřichází o kvasinky, které dodávají tomuto pivu nezaměnitelný vzhled, mírně kvasničnou chuť a vůni. Jedná se o pivo zlatožluté až zlatohnědé barvy s harmonickou chmelovou hořkostí a velmi dobrou pěnivostí. Dobrý říz a plnost vybízejí k dalšímu napití. Moravské sklepní je nefiltrované světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,0 % obj."
Forman světlý Forman světlý "Nealkoholické pivo Forman se vyrábí unikátní technologií šetrného odpaření alkoholu z hotového výčepního piva. Má dobrý říz a bohatou pěnu. Forman je světlé nealkoholické pivo s obsahem alkoholu max. 0,49 % obj. "
Forman polotmavý Forman polotmavý "Nealkoholické polotmavé pivo Forman se obdobně jako jeho světlá varianta vyrábí unikátní technologií šetrného odpaření alkoholu z hotového piva, v tomto případě polotmavého výčepního piva Kern. Má narudlou až granátovou barvu, příjemnou chmelovou a mírnou karamelovou vůni. Forman polotmavý je polotmavé nealkoholické pivo s obsahem alkoholu max. 0,49 obj. "Pivovar Janáček, Uherský Brod

Perun Perun "Při výrobě piva Perun se používá metoda tzv. studeného chmelení, kdy se kromě standardního trojitého chmelení na varně přidává ještě speciální čtvrtá a pátá dávka hlávkového chmele odrůdy Žatecký poloraný červeňák v pozdější fázi výroby za studena. Pivo tím získává výraznější, přesto stále lahodnou hořkost a jemné chmelové aroma. Jeho svěží chuť dokonale uhasí vaši žízeň. Perun je nepasterizované světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,1 %obj."
Patriot Patriot "Ležák Patriot je charakteristický vyšší plností chuti, silným řízem a výraznou chmelovou hořkostí. Patriot je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4,6 %obj."
Patriot tmavý Patriot tmavý "Tmavý ležák Patriot se vyznačuje vysokou plností, vyšší sladkostí a velmi tmavou barvou. Podíl karamelového a barvícího sladu dává tomuto pivu nezaměnitelnou karamelovou až kávovou vůni a chuť, kterou doplňuje jemná hořkost a dobrý říz. Patriot tmavý je nepasterizovaný tmavý ležák s obsahem alkoholu 4,5 % obj."
Patriot nefiltrovaný Patriot nefiltrovaný "Toto nepasterizované pivo vyniká plnou harmonickou chutí, silným řízem, výraznou chmelovou hořkostí a vysokou pěnivostí. Obsahuje velké množství živých pivovarských kvasinek. Patriot nefiltrovaný je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4,6 % obj."
Extra Extra "Pro tento 12% ležák je typická vysoká plnost chuti, silný říz a výrazná chmelová hořkost. Extra je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 5,0 % obj."
Comenius Comenius "Tento speciál byl pojmenováno po otci Jana Ámose Komenského Martinovi, který byl do roku 1604 členem cechu pivovarníků v Uherském Brodě. Jde o silné pivo s výraznou hořkostí a plností s nádechem medu a karamelu. Comenius je nepasterizované 14% světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,0 % obj."
Kounic Kounic "Toto pivo získalo svůj název podle šlechtického rodu Kouniců, která v minulosti vlastnila původní pivovar v Uherském Brodě. Vyrábí se z ječného sladu vídeňského typu, který mu dodává jantarově měděnou barvu a nasládlou, sametově hebkou chuť s oříškovými podtóny a s příjemným kořeněným dozníváním. Kounic je nepasterizovaný polotmavý ležák vídeňského typu s obsahem alkoholu 4,6 % obj."
Kounic nefiltrovaný Kounic nefiltrovaný " Nefiltrovaný ležák Kounic je charakteristický jantarově měděnou barvou a nasládlou, sametově hebkou chutí s oříškovými podtóny a s příjemným kořeněným dozníváním. Vyrábí se z ječného sladu vídeňského typu. Jedná se o přírodní pivo bohaté na živé pivovarské kvasinky. Kounic nefiltrovaný je nepasterizovaný polotmavý ležák vídeňského typu s obsahem alkoholu 4,6 % obj."Pivovar Platan, Protivín

Schwarzenberg světlé výčepní Schwarzenberg světlé výčepní "Označení tohoto piva odkazuje na starý knížecí rod Schwarzenbergů, který po dlouhou dobu vlastnil a spravoval pivovar v Protivíně a významnou měrou se zasloužil o rozvoj pivovarnictví v českých zemích. Vyrábí se podle originální receptury s použitím tradičních schwarzenbergských kvasnic, které mu dodávají vyšší plnost chuti, jemnou hořkost a kvalitní říz. Schwarzenberg je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,0 % obj."
Platan kvasnicový Platan kvasnicový "Kvasnicový ležák Platan je živé pivo, s obsahem pivovarských kvasnic, které přináší do piva řadu látek příznivě působících na lidský organismus. Jde o příjemně hořké osvěžující pivo s vysokým řízem a výbornou pěnivostí, které vybízí k dalšímu napití. Platan kvasnicový je nepasterizovaný kvasnicový světlý ležák s obsahem alkoholu 5,0 % obj."
Schwarzenberg  ležák Schwarzenberg ležák "Označení tohoto piva odkazuje na starý knížecí rod Schwarzenbergů, který po dlouhou dobu vlastnil a spravoval pivovar v Protivíně a významnou měrou se zasloužil o rozvoj pivovarnictví v českých zemích. Při jeho výrobě se jako surovina používá i bavorský slad, díky kterému bylo dosaženo plnější chuti a tmavší barvy. Vysoký podíl žateckého chmele pak pivu Schwarzenberg 11 zaručuje vyváženou hořkost. Pivo je příznačné střední plností, jemnou hořkostí a skvělým řízem. Schwarzenberg 11 je světlý ležák s obsahem alkoholu 4,5 % obj."
Platan Premium Platan Premium "Tento tradiční jihočeský ležák se vyznačuje velmi plnou chutí, typickou sladovou vůní a jemnou hořkostí. Platan Premium je světlý ležák s obsahem alkoholu 5,0 % obj. "
Prácheňská Perla Prácheňská Perla "Toto pivo představuje opravdovou perlu mezi světlými speciály zrozenou v historickém kraji Prácheňsko. Je typické jemnou aromatickou hořkostí, bohatou pěnou, zlatavou barvou a silným řízem, které zaručují výjimečný chuťový zážitek. Prácheňská Perla je 14% světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,0 % obj."
Protivínský Granát Protivínský Granát " Název tohoto protivínského ležáku je odvozen od jeho sytě granátové barvy. Jedná se o jemně hořké pivo s výborným řízem a bohatou pěnou. Spektrum chutí od karamelové přes několik sladových až po výraznou hořkost poskytují bohatý a harmonický profil chutí, které ocení každý gurmán. Protivínský Granát je polotmavý ležák s obsahem alkoholu 4,6 % obj."
Platan Nealko Platan Nealko "Vyvážená hořkost a zlatavá barva nealkoholického piva Platan potěší všechny milovníky dobrého piva. Jeho vlastnosti oceníte zvláště za volantem a v okamžicích, kdy si potřebujete zachovat jasnou mysl. Platan Nealko je světlé nealkoholické pivo s obsahem alkoholu max. 0,49 % obj."
Lobkowicz Premium Nealko Lobkowicz Premium Nealko "Nealkoholické pivo Lobkowicz se vyrábí z kříšťálově čísté vody z podzemního jezera, českého, bavorského a karamelového sladu a chmele odrůd Žatecký poloraný Červeňák, Premiant a Cascade, s použitím vlastního kmene kvasnic. Výsledkem je osvěžující pivo plné chuti, které se velmi blíží chuti klasického piva a které má zároveň fyziologicky vyvážené složení. Obsahuje výhradně přírodní antioxidanty, má nízký obsah sodíku a není uměle přislazováno. Díky velmi nízké energetické hodnotě je optimálním nápojem pro všechny zastánce zdravého životního stylu. Lobkowicz Premium Nealko je světlé prémiové nealkoholické pivo s obsahem alkoholu max. 0,49 % obj."
Lobkowicz Premium Lobkowicz Premium "Prémiový ležák Lobkowicz je tradiční české pivo pyšnící se charakteristickou lahodnou chutí a harmonií mezi plností a hořkostí. K jeho výrobě se používají výhradně kvalitní suroviny tuzemského původu - český chmel odrůd Žatecký poloraný červeňák a Premiant, český slad vyrobený pouze z ječmene odrůdy Bojos a voda z jihočeského hlubinného jezera, to vše za použití vlastního historického kmene kvasnic. Neobsahuje žádné chmelové extrakty či jiné náhražky, navíc je to opravdová nešizená dvanáctka vařená na stupňovitost 12,2 %. Lobkowicz Premium je světlý prémiový ležák s obsahem alkoholu 4,7 % obj."
Merlin Merlin "Merlin je výjimečný ležák, který lze pro jeho velmi tmavou barvu označit za opravdu černé pivo. Vaří se podle speciální receptury a při jeho výrobě se vedle tří druhů sladu, křišťálově čisté vody z hlubinného jezera a kvalitního chmele používá rovněž pražený ječmen. Výsledkem je magická kombinace chutí s výraznou hořkostí připomínající stout, kterou ocení každý opravdový znalec. Merlin je tmavý prémiový ležák s obsahem alkoholu 4,7 % obj."Pivovar Klášter

Světlé výčepní Světlé výčepní "Klášter je lahodné harmonické pivo s čerstvou chutí. Nedochází k tepelnému oštření ""pasterizaci"" , a proto chutná jako ve sklepích pivovaru vytesaných ve skále. Klášter je nepasterizované světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4.0 % obj. "
Ležák Ležák "Ležák Klášter je lahodné harmonické pivo s čerstvou chutí a vyváženou plností s hořkostí. Nedochází k tepelnému oštření ""pasterizaci"" , a proto chutná jako ve sklepích pivovaru vytesaných ve skále. Klášter 11 je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4.6 % obj. "
Premium Premium "Klášter Premium je klasický představitel piva českého typu s lahodnou harmonickou chutí a výraznější hořkostí. Ve váší sklenici se nádherně orosí. Nedochází k tepelnému oštření ""pasterizaci"" , a proto chutná jako ve sklepích pivovaru vytesaných ve skále. Klášter Premium je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 5.1 % obj."
Klášter Kvasnicový Klášter Kvasnicový "Kvasnicový Klášter neprochází filtrací, pasterizací ani jinou úpravou, a proto chutná přesně tak, jako pivo v ležáckém sklepě ve skále pod pivovarem. Obsahuje vitální pivovarské kvasnice, jejichž přítomnost dává vzniknout vynikajícímu „živému“ pivu s čerstvou osvěžující chutí, vysokým řízem a vynikající pěnivostí. Přítomnost kvasnic je znát na první pohled podle typického zákalu piva ve sklenici. Klášter kvasnicový je nepasterizovaný kvasnicový světlý ležák s obsahem alkoholu 4,6 % obj."Pivovar Vysoký Chlumec

Princ Max X.
Princ Max X. "Princ Max X, opravdová desítka vařená na konečnou stupňovitost 10,7 %, je pravděpodobně nejsilnější desítkou na českém pivním trhu. I přesto se vysokochlumeckým sládkům podařilo zachovat nižší obsah alkoholu, pro který jsou výčepní piva tolik oblíbená. Má plnou sladovou chutí, která později přechází do příjemné chmelové hořkosti. Zaujme rovněž medovou barvou a jemnou sladovou vůní. Princ Max X. je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,0 % obj. "
Vévoda Vévoda "Patronem ležáku Vévoda je rytíř Řádu zlatého rouna Ferdinand Josef Jan Nepomuk, vévoda roudnický. Jde o pivo typické vyváženou, mírně nahořklou chutí, zlatavou barvou a kvalitním řízem. Vévoda je světlý ležák s obsahem alkoholu 4,5 %obj."
Vévoda kvasnicový Vévoda kvasnicový "Kvasnicový ležák Vévoda je osvěžující pivo s mírně nahořklou chutí. Obsahuje vitální pivovarské kvasnice, jejichž přítomnost dává vzniknout vynikajícímu živému pivu, na jakém si pochutnávali naši předkové v dobách, kdy hlavním cílem sládků bylo uvařit dobré pivo, nikoli dosáhnout co nejdelší trvanlivosti. Vévoda je kvasnicový světlý ležák s obsahem alkoholu 4,5 % obj. "
Démon Démon "Pivní speciál Démon byl připraven podle starých klášterních receptur mnichovské oblasti a navazuje tak na tradici sahající až do roku 1420. Je charakteristický bohatým a vyváženým profilem chutí. Má příjemnou sladovou vůni a mírně nasládlou medovou chuť s jemnou hořkostí. Démon je 13% polotmavé speciální pivo s obsahem alkoholu 5,2 % obj."Pivovar Ježek, Jihlava

Šenkovní Šenkovní "Desítka Šenkovní se vyznačuje vyváženou chutí, dobrou hořkostí, zlatavou barvou a kvalitním řízem. Šenkovní je světlé výčepní pivo s obsahem alkoholu 4,4 % obj. "
Ježek 11 Ježek 11 "Jako je ježek symbolem královského města Jihlavy, představuje ležák Ježek základ sortimentu Pivovaru Jihlava. Toto pivo je charakteristické vyváženou svěží chutí a příjemnou výraznou hořkostí, která je podpořena výjmečnou chmelovou vůní. Má zlatavou barvu a kvalitní říz. Pivo Ježek 11 je světlý ležák s obsahem alkoholu 4,8 obj. "
Ježek nefiltrovaný Ježek nefiltrovaný "Nefiltrovaný Ježek je živé pivo s vysokým obsahem pivovarských kvasnic, které chutná jako v dobách, kdy bylo dobré pivo nikoli výsadou, ale stavovskou ctí. Má vyváženou svěží chuť a kvalitní říz. Ježek nefiltrovaný je nepasterizovaný světlý ležák s obsahem alkoholu 4,9 %. "
Telčský Zachariáš Telčský Zachariáš "Tento speciál nese jméno po českém šlechtici a humanistovi Zachariáši z Hradce, který se zasloužil o velký rozmach hospodářství v Telči a okolí a také o dnešní architektonickou podobu města. Vaří se podle původních receptur již zaniklého pivovaru v Telči. Je typické plnou chutí, výraznou hořkostí a medovou barvou. Telčský Zachariáš je 14% světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 6,0 % obj."
Jihlavský Grand Jihlavský Grand "Jihlavští sládci nazvali tento speciál podle piva, které se vařilo v Jihlavě v době největší slávy dolování stříbra. Vyznačuje se nádhernou barvou červeného zlata, mimořádně vyváženou plností i hořkostí a vysokým obsahem alkoholu. Hodí se pro všechny chvíle, kdy v klidu a pohodě vychutnáte jeho mimořádné vlastnosti. Jihlavský Grand je 18% světlé speciální pivo s obsahem alkoholu 8,0 %."